Listopad 2007

Jak narýsovat triquetru?

30. listopadu 2007 v 10:02 | Paige |  Extra
Pátrala jsem pátrala, až jsem vypátrala tento návod. Je lehký a určitě ho zvládnete.
1.) Vtvořte si někde uprostřed bod A. Do něj zapíchněte kružítko o poměru tak asi 4 cm a vytvoříte kružnici.
2.)Nad bodem A si vytvořte bod B a vytvořte stejnou kružnici. To znamená , že pokuď jste rýsovali se 4.cm tak narýsujte kružnici o poměru taky 4 cm. Vznikly dva průsečíky.
3.)Nejdříve do jednoho z průsečíku zapíchněte kružítko. Však pozor! Poloměr musí být větší než předešlý. Doporučuji 5,5cm. Opakujete i na druhé straně.
4.) Vyberte si místo pro bod(musí být dole) a pojmenujte jej bod E. Udělejte kružnici v mém připadě o poloměru 5,5 cm.
5.) Měli by jste již poznávat Triquetru, nyní ji stačí jen optáhnout. A je na světe! Pokud by někomu nebylo něco jasné napište do komentářu a nebo lépe do rubriky Zeptej se Phoebe a pokusím se vám pomoct.

26/11.2007 V Beverly Hills

28. listopadu 2007 v 15:56 | Paige |  Akce Rose
Rose se 26.Listopadu objevila v ulicích Beverly Hills. Musím říct, že jí to moc slušelo. Hlavně skvěle doplnila s botičkama. jsou opravdu nádherné. Mocky jí sluší. V tom černém tričenku vypadá úžasně a ještě s big kabelkou. Nemám co bych vytkla.

CENY za soutěž o nej blend

20. listopadu 2007 v 18:13 | Phoebees(HD) |  SOUTĚŽ!!!
Ahojky,omlouvám se,že jsem se takovou dobu neozvala,ale něměla jsem čas,náladu....prostě nic.Pořád jen škola a škola.Ale dneska jsem se pokoušela aspoň dokopat k cenám ze soutěže,kterou jsem ukončila.Moc se nepovedli,ale nejhorší zas nejsou.
3.místo-Kaculinas


2.místo-Danpiper,Piperka....Oba dva jsou na druhém místě ptž oba měli stejný počet hlasů


A gratuluji Charmed--Club za první místo....1.místo:

Jsem zpět

17. listopadu 2007 v 22:49 Co je noveho na blogu???
Jo jo, už to tak bude. Vracím se zpět na charmed.blog.cz. Když je Nova začala opět vysílat začaly mě opět bavit! A nemůžu se dočkat sedmé a osmé série. Tento blog vedli autoři skvěle, a moc jim děkuju. Vracím se opět pod přezdívkou Paige. Rozjely se opět i nějaké rubriky, kter nefungovaly, jako například Zeptej se Phoebe, Epizody-které bude postupně doplňovat a Životní příběh Phoebe. Tak doufám, že se vám tento blog, bude i se mnou líbit. Magie je tam kde jsme my tak ať žije seriál CHARMED!

Tetování Kaley

17. listopadu 2007 v 22:35 | Paige |  Informace o Kaley/Billie
Dneska jsem se konečně dopátrala, kde má Kaley tetování. Má krásné tetování, symbolující víru. K dispozici mám jednu fotečku tak se podívejte a napište jak se vám líbí

soutěžní symbol:
http://charmed.blog.cz


TV Max s Rose McGowan

17. listopadu 2007 v 15:18 | Paige |  Informace o Rose/ Paige
Díky tomu, že televize Nova opět začala vysílat seriál Čarodějky se Rose dostala na titulní stránku TV programu TV max. Hned jak jsem ho viděla jsem si ho koupila. není tam o ní toho moc,ale pár zajímavých věciček by se tam našlo. Určitě to dám na blog, ale až tak za týden. A však za chvíli zde přibude článek proč skončilo natáčení.Takže pokud chcete obrázky a originální text běžte si ho koupit. Stojí 11 KČ. To za to stojí ne?

Obrázky měsíce Sprna

17. listopadu 2007 v 15:05 | Paige |  Obrázek Měsíce-Výsledky
Jsme sice v tomto trošku opozdilí, ale jednou se to určitě spraví. Ještě nás však čekají další obrázky, ale zpět k tématu Obrázek Srpna. Tak, nevím proč, ale byly dvě hlasování. Určitě to neuškodilo, a vy jste si aspoň více zahlasovali. Tak tyto obrázky vyhrály díky vám

Sedmé hlasování

17. listopadu 2007 v 10:09 Hot//Not
Tak máme před sebou již sedmé hlasování v rubrice Hot or Not. Tentokrát budeme hlasovat jestli to vychytala Shannen při focení . Tak hlasujte a rozhodněte
Stav hlasování ke dni 28.1.2008 je HOT!

North Shore

15. listopadu 2007 v 16:11 | Paige |  Informace o Shannen/Prue
Pro fanoušky Shannen Doherty mám celkem dobrou zprávu. Shannen můžete vídat každý pracovní den od 13:45 hodin na TV Nova. Seriál se jmenuje North Shore, zatím byl odvysílán dvanáctý díl,takže pokuď jste jej doteď nesledovali, určitě to můžete zlepšit. Sama jsem viděla dílu jen pár, ale mám rpo vás i tak pár informací. Shannen v tomto seriálu hraje postavu Alexandru, nevlastní sestru Nicoll. Určitě doporučuji. .Seriál pochází z roku 2004, je natočeno 21. epizod, však poslední nebyla nikdy odvysílaná.A teď pár foteček