Leden 2008

ABC Upfront 2002

31. ledna 2008 v 17:24 | Marie |  Akce s Kaley
Kaley byla v roce 2002 na akci jménem ABC Upfront. Našla jsem jenom tři fotky tak doufám že vám to bude stačit.Napište komentář jak se vám Kaley na akci líbí.

Sestry Stillmanovi

31. ledna 2008 v 17:19 | Paige |  Kniha stínů
Sestry Stillmanovi známe pod jménem Mabel, Mitzy a Margo. Sestry jsou známy díky svým malým podvůdkům. Když začnou obtěžovat přemůžete je malým kouzlem. Tyto sestry však dokázely něco co se ostatním ne vždy podařilo. Zmocnily se knihy stínů a to tak, že ukradly identitu a moc čarodějkám. Celý svět měl Mabel Stillman jako Piper Halliwell, Mitzy Stillman jako Phoebe Halliwell a Margo Stillman jako Paige Matthews. Tyto tři blondýnky jsou jaksi schopnější než si všichni myslí. Setkáme se s nimy v díle 6x4.

Design My Valentine

30. ledna 2008 v 17:14 | Paige |  Co je noveho na blogu???
Ahojík! Tak jsem dala na vaši radu a dala ten design na blog už teď. Já jsem s výsledkem spokojená ,ale nevím jak vy. Sladila jsem ho do červena, protože červená je barva Valentýnu, ale už se spíše považuje růžová a všimla jsem si, že už je na trhu i kolekce modrá. No co ti lidi nevymyslí. Zpět k designu, chtěla jsem ho udělat jen ze vztahů ze 7.série, ale nenašla jsem žádné fotky Piper a Lea, které by byly kvalitní. Tak jsem použila takovou, kterou asi všichni znáte. Jinak ta písnička co vám hraje je od Martiny McBrige, což mi vůbec nic neříká, ale písnička je podle mě hezká a jmenuje se stejně jako design. A teď už jenom ty základní údaje.
Název: My Valentine
Datum umístění: 30.1.2007
Datum vypršení: neznámo
Pro: charmed.blog.cz
Vyrobila: Paige
Náhled designu:

Kaley Christina Cuoco

30. ledna 2008 v 11:59 | Paige |  Kaley Cuoco
-} Po kliknutí na tento odkaz budete v rubrice Akce s Kaley. Jsou tam večírky, paparazzi fotky Kaley Cuoco.
-} Tak tady jsou fotky od Kaley nebo Billie.
-} Tady najdete informace o této skvělé herečce, modelce a i o její roli Billie.

7x3 Démon v sobě

30. ledna 2008 v 11:20 | Paige
Vše se točí kolem požehnání Chrise, které by se mělo uskutečnit co nejdříve. Piper však požehnání pro Chrise nechce , ale Paige s Phoebe babičku Penny vyvolají . Vysvětlí ji o co jde, že Piper se distancuje od života s magii. Penny okřikne Wayetta, který popichuje Chrise a on se přenese do svého pokoje. Babička Penny se chce Wayettovi omluvit a jde za ním no jeho pokoje, kde je však ještě někdo. Nad jeho postýlkou byl démon. Penny zavolala Phoebe s Paige a démona zahnaly.

Valentýnský design?

29. ledna 2008 v 20:02 | Paige |  Co je noveho na blogu???
Ahojky! Jak se máte? Tak dneska jsem toho moc nepřidala, ale i to dalo celkem zabrat. Nashromáždilo se celkem hodně dotazů v rubrice Zeptej se a odpovědi na vaše dotazy budou tak do týdne. Už jste si toho asi všimli, ale pro jistotu to napíšu, udělala jsem rozcestíky u hlavních rubrik, a je možné že budu pokračovat i u Shannen a Kaley. Spousta lidí neví kdo vlastně na tomto blogu dělá a tak očekávejte článek věnovaný nám autorkám. No a k nadpisu. Už předevčírem jsem udělala logo pro Valentýnský design a vybrala jsem i pozadí a jiné věci. Spuštění plánuju na 1.února, což je v pátek. Ale pokud by jste ho chtěli spustit dříve tak stačí napsat. Měl by na blogu vydržet měsíc. Tak já už končím ahoj

Obrázky měsíců Září, Říjen...

29. ledna 2008 v 18:02 | Paige |  Obrázek Měsíce-Výsledky
Tak nějak nestíháme a jsme pozadu v rubrice Obrázek Měsíce. Chybělo nám Září, Říjen, Listopad, Prosinec a Leden. Tak o obrázku měsíce Září jste ještě rozhodli, ale na ty ostatní nezbyl čas a kdyby jsme se pustili do dalšího hlasování šlo by to pořád z kopce. Tak jsem je vybrala sama. Snad to nevadí. Ty obrázky jsou do třetí série tak doufám, že se vám budou líbit a snad teď už budeme stíhat a půjdeme v čase.

5.série

29. ledna 2008 v 17:04 | Paige |  Galerie Rose/Paige
Ahojky! Tentokrát ám pro vás setík promo fotek k páté sérii od Paige Matthews nebo-li od Rose McGowan. Fotografa neznám, ale myslím, že tento fotil všechny ostatní série a i všechny ostatní fotky z Charmed. No Rose tam je několikrát jinak oblečená a myslím, že ji to tam opravdu sluší. Tak pokud chcete vidět všechny fotečky od Rose as Paige v 5.sérii klikněte na celý článek. Foteček je 13.

NHL All-Star Celebrity Sightings

28. ledna 2008 v 16:55 | Paige |  Akce s Alyssou
Ten kdo je fanouškem Alyssy Milano, má opravdu šťastný den. Přináším opět další akci s Alysskou. Opět si zašla na hokejový zápas. Bohužel nevím kdo s kým hrál, ale jestli budu mít možnosti tak se to pokusím zjistit. No co se týká vzhledu, Alysska je tam prostě skvělá. Moc jí to tam sluší, ale mám pocit, že to už ani jinak nejde. No tak tady máte fotečky.

Evening with Wyclef Jean

28. ledna 2008 v 16:43 | Paige |  Akce s Alyssou
Ahojky! Tak už víme, kde trávila svůj víkend Alyssa Milano, ale ještě nám chybí jak ho začala? A tak vám přináším tyto fotečky, z prvního dne a to 25.1.2008. Fotografové zastihli Alyssu na akci s názvem Evening with Wyclef Jean neboli večer s Wyclef Jean a po té ji čekal i rozhovor a vyjádření jejího názoru před kamerami. Místo konání byla Atlanta a myslím, že Alysse to tam sluší. A ten kabátek je moc hezký.