Březen 2008

Využívejte rubriku Přání

31. března 2008 v 20:03 | Marie
Ahoj. Chtěla jsem vás jenom požádat, aby jste využívali rubriku na přání. Spousta lidí o ní neví a své přání píší jinam a bohužel se většinou nenajde takže pište,aby jsme Vám mohli splnit alespoň malá přání. Prosím svoje přání pište
děkujeme.

Photoshoot Holly

31. března 2008 v 19:33 | Marie |  Galerie Holly/Piper
Tak nejprve se omlouvám že dlouho nic nepřibylo,ale není dostatek času, no a znáte to. Ale teď zpátky k aktuálnímu článku. Přináším straší photoshoot Holly. Fotek je dohromady myslím deset. Mně osobně se tenhle photoshoot nelíbí,ale Vám se třeba bude líbit. Holly je na něm taková zvláštní. Prohlédněte si ho a napište jaká fotka se Vám nejvíc líbí.

Veselé Velikonoce

24. března 2008 v 16:08 | Paige |  Co je noveho na blogu???
Ahojky! Jaké byly vaše velikonoce? Doufám, že moc a moc fajn. A jaké byly ty moje? No naštěstí nikomu neotvíráme, ale i tak u nás někdo co pět minut zvonil. Začalo to už kolem šesti a to jsem si přála tento den zaspat. Všichni z toho byli na nervy, ale co se dalo dělat. Stejně jsme šmigrustu neunikly. Ale fakt musím taťku pochválit protože to bylo úplně v pohodě a tak dostal velkého čokoládového zajíčka. Zítra už je, ale škola a mě se vůbec nechce . Hlavně proto, že si máme vybrat druhý jazyk a já pořád váhám. Ale nejspíše půjdu do němčiny. Všem přeji, aby si těch zbývajících pár hodin užili víc než skvěle. Já půjdu ještě něco přidat, ale i tak ahojííík
PS: tady takové malé přáníčko

Shannen Doherty

20. března 2008 v 15:48 | Paige |  Shannen Doherty
-} Různé akce se Shannen, večírky, paparazzi apod.
-} Tak tady jsou fotky od Shannen nebo Prue
-} Veškeré info o Shannen Doherty.


Rose McGowan a Al Pacino

20. března 2008 v 14:13 | Paige |  Informace o Rose/ Paige
Ahojík! Mnozí z Vás už možná někdy jméno Al Pacino slyšeli, ale pro ty co ne. Moc o něm nevím, ale byl to uznávaný herec. Ale proč vlastně o něm píšu? Na jednom internetovém, bulvárním serveru jsem zkoušela zjistit informace o našich herečkách. Při zadání jméno Rose McGowan mi najel nesmyslný článek, ale přesto jsem si ho přečetla. Co je v něm teda podstatné? Nevím jak vy, ale tuto informaci jsem fakt nevědla. Tak tedy Al Pacino, kterému bylo v té době 65 měl románek s naší Rose. Článek je z říjnu 2005. Moc dlouho jim to nevydrželo, protože se píše o tom, že i v té době udrržoval vzah i s Ellen Macpherson.

Podpořte nás

19. března 2008 v 18:39 | Paige |  Link Me
Nevěděla jsem , kde to má zařadit, ale chtěla jsem Vás poprosit, pokud máte tento blog rádi a chcete, aby se to o Vás vědělo tak neváhejte a dejte si tento supportek na svůj blog či web. Můžete ho použít i při spřátelování. Předem děkuji

Nový design Rose McGowan as dolls

19. března 2008 v 17:32 | Paige |  Co je noveho na blogu???
Tak konečně Vám může říct velké AHOOOJ! Nejdříve jsem Vám chtěla napsat už ráno proč jsem deset dnů nepřidávala, ale nechala jsem si to na později. A tak teď už konečně píšu ten důvod. Nevím proč, ale nešlo se připojit. Jednou, dvakrát se mi to podařilo, ale připojení vydrželo maximálně pár minutek. Teď jsem tady s novým designem, který má název Rose McGowan jako panenka. Vím, že jste odhlasovali, že chcete design se Shanny a fakt jsem ho zkoušela udělat, ale nešlo mi to. Ale nebojte někdy nějaký určitě vyrobím.Logo je ze dvou photoshootů. Nejdříve jsem si říkala, že předchozí design tady byl celkem krátce, ale když jsem se dívala byl by to za tři dny měsíc. Od zítřka jsou velikonoční prázdniny tak se nebojte, že bych nic nepřidala. Teď dělám změny v galerii s Rose, pak napíšu jaké. A zítra možná další epizody! A teď už jenom pár informací o designu.

Photoshoots #1

19. března 2008 v 16:37 | Paige |  Galerie Rose/Paige
Název článku Vás možná zmátl, ale tento nejnovější photoshoots od Rose McGowan nemá název. Proto číslo jedna. Bohužel nevím ani kdo fotky vyfotil a za jakým účelem a datum také není přesné. Co vím určitě je, že fotky jsou z března, ale více nepovím. Rose má podle mě, vždy zvláštní fotky. S nějakou tématikou. Každá fotka je jiná a jedinečná. Ani tyto nejsou rozdílné. Jsou fakt nádherné. Po kliknutí na celý článek je uvidíte také. Celkově jich je pět.

Neil George Salon-13.3.2008

19. března 2008 v 14:05 | Marie |  Akce Rose
Rose byla 13.března v Neil George Salonu. Několik fotografů jí samozdřejmě nezapomělo vyfotit což je pro nás velice dobře. Na serveru youtube.com se také objevilo video dlouhé 1:12. Rose to strašně moc slušelo! Všechny fotky jsou kvalitní a na konci najdete video.

Wizard World Los Angeles 2008

19. března 2008 v 10:57 | Paige |  Akce s Alyssou
Tak, tato akce, které se Alysska zúčastnila nesla název Wizard World Los Angeles 2008, což v překladu znamená Průvodce světa Los Angeles 2008. Datum konání je 15. března 2008. Podle poslední fotky bych řekla, že se nejspíše mluvilo také o filmu Phatology, kde hraje postavu Gwen. Doprovod jí dělal jeden herec, od někud ho znám, ale nemůžu si vybavit odkud. No, Alyssce to určitě sluší, ale myslím si, že už vypadala lépe.