Říjen 2008

Film Patologie - na stáhnutí

31. října 2008 v 8:41 | Danny |  Extra

Předem oznamuji, že jsem film přes 28 hodin nahrával, takže DON´T COPY

Obsah filmu:

Patologie a soudní lékařství. Na univerzitách tyto obory praskají ve švech. Jaký to má důvod?? Koho tak vzrušují mrtvá těla? Určitě partu nadaných mladých patologů z Philadelphia's University Hospital. Ta využívá toho, že oni určují jestli je smrt vražda. Tak proč toho nevyužít??? Pitvat mrtvá těla je tak fádní...Proč nevyužít možnost zkoumat živá (dočasně) ??? Nehody se přece stávají každý den! Do téhle "veselé" party se dostane i talentovaný Ted Gray (Milo Ventimiglia), který měl díky svým skvělým výsledkům možnost, zapsat se do tohoto programu pro mladé patology. Partička vezme Teda prakticky okamžitě mezi sebe. A začnou ho zasvětcovat do svého koníčku. Ted ovšem vycouvá a tak se stane tím "komu se brzy stane nehoda". A tak Ted bude muset zachránit nejen sebe, ale i přítelkyni Gwen (Alyssa Milano). Kdo nakonec skončí v márnici a to ne jako student???

Trailer


Download:


- stačí kliknout na Stáhnout Soubor
- celý film je česky

Chci být Zoufalou manželkou!!!!!

31. října 2008 v 8:29 | Danny

Ano, Shannen se už v mnohých interwieves zmínila, že by si v tomto seriálu chtěla zahrát:

,,Viděla jsem všechny díly a stále je sleduji, kdybych tam hrála ušetřila bych hodně hodin, kdy prosedím u televize. Byl by to můj sen."

Režisér Zoufalých manželek se vyjádřil poněkud neurčitě:

,,Rádi bychom přivítali nové tváře - speciálně krásné černovlásky."

Takže, třeba se můžeme na shannen někdy v Zoufalých manželkách těšit.

(jestli si chcete ověřit zdroj, tak tu je originální článek - SHOWBIZspy )

(článek z mého druhého blogu)

Návrat k roli

31. října 2008 v 8:26 | Danny |  Informace o Alysse/Phoebe
Americká televize The CW se inspirovala remakem seriálu Beverly Hills 90210 a chce vrátit i seriál Melrose Place, kde Alyssa hrála roli Jennifer Mancini. Tato role vystupovala v seriálu v 5. a 6. sérii ( hrála tu třeba s Marciou Crossovou). Když se televize vyjadřovala k tomu, kdo v seriál vystoupí a kdo ne, se vyjádřila i k Alysse. Že její postava určitě vystoupí, ale POZOR hlavní věcí je, že bude klíčová postava v celé nové sérii. A jestli zde odmítne Alyssa účast, tak bude její role přeobsazena. Tento seriál, ve kterém prvně spolupracovala i s A. Spellingem ( který je tvůrcem Charmed) a mnohými dalšími starými i novými lidmi, se tedy absolutně VRACÍ!!!!!

New design: Autumm harmony

30. října 2008 v 11:54 | Danny |  Okolo blogu!!
Ahůůj! Tak plním první slib - a to layout!! Je nakonec s úúža fotkama Rose McGowan z roku 2007. Ten kabát měl takový teplý příjemný barvy,takže jsem si řekl....že by z toho mohlo být i kousek z okrajů....nakonec jsou z toho okraje celé :D Barvy jsou takový jako při podzimním odpoledni hezky s čajem u T a koukáte se z okna na tu voňavou atmošku :D Je tam new technika vyhlazování - moc se mě líbí :D Taky font violantion bo tak nějak a jeden brushík. Celý záhlaví je udělaný jako ořízelej papír - to miluju a teď to letí :D Takže, ještě k tomuto designu dodělám avatary a Link me....mám chřipku, tak jsem doma, ale zítra to udělám a přihodím článek o alyssce Milanový :D
Name: Autumm harmony
Feat : Rose McGowan / Paige
Colours: porplová a hnědá
From: 30. října 2008
To: někdy do půlky listopadu
Look at:

Magazín Radar

29. října 2008 v 18:33 | Mishka |  Galerie Shannen/Prue
Když Shannen zvažovala, jestli podepsat smlouvu a vrátit se zpět do seriálu Beverly Hills 902 10 udělala určitě dobře. Nejen, že ji tento seriál přinese spoustu peněz, ale také jde společensky na dračku. Mám pro Vás druhý photoshoots, který nafotila krátce po focení pro časopis Details. Tento časopis nese název Radar a fotek je o hodně více. Opět jsou nepodepsané a opět doufám, že to nějak nezneužijete. Shanny to na něm moc a moc sluší. Na některých fotkách mi jen připadá, že to není moc dobrá profesionální kvalita, což není určitě chyba Shanny Tak okomentujte fotečky a těšte se na další článečky. Já osobně se už moc těším na nový design.

Details

29. října 2008 v 18:06 | Mishka |  Galerie Shannen/Prue
Zdravíčko, tak jak jsem si užili poslední den podzimních prázdnin? Doufám, že skvěle a jak jsem slíbila tak plním. Píšu první článeček a bude to článek o naši ztracené a znovu nalezené Shannence Doherty. V půlce října se dostaly na internet fotky pro časopis Details. Kdo je fotografem jsem se nedopátrala. Fotek není mnoho a tak jsou nepodepsané, tak doufám, že nezklamete mou důvěru a nebudete kopírovat bez zdroje. No fotky jsou jistě zajímavé, ale názor si na ně udělejte sami. Jinak pro Dannyho doufám, že nevadí, když použiju tvé avatárky jsou moc krásné. Ještě jdu přidávat tak nebojte

Žiju?

29. října 2008 v 12:04 | Danny |  New

Ahojky!! Já vím, že jsem strašnej, že vám sem nic nepřihodím - ale teď se hodlám tomuto blogu věnovat!!!! A to pořádně - mám spousty nových nápadů a plno new představ!!! Nejprve se pokusím web obléknout do new kabátu ( bude s jednou zamilovanou dvojicí z Charmedek nebo takový do teplých barev s Rose :), pak udělám new ikonky do Link me a nakonec budu doplňovat obsahy epizod. Samo, že budu přidávat akce a novinky o hercích. Pak taky přidám celý film v ČJ Patologie s Alyssou Milano a Wisegal též s touto herečkou. Tak doufám, že se máte na co těšit!!!!!


Comeback

27. října 2008 v 12:05 | Mishka |  Okolo blogu!!
Zdravíčko miláčkové. Tak moc se omlouvám, že jsem tady tak dlouho nepřidávala, ale vracím se zpět. Trošku jsem si od čarodějek odpočinula a mám spoustu nových nápadů a nové energie. Tím že je už škola je času celkem méně, ale snad se nějaký najde i pro tento bloček. Už se mi stýskalo jak po Vás tak po tomto bločku. Tak se mějte krásně a já teď půjdu a pak něco přidám. Užívejte si podzimních prázdnin a venku je celkem hezoučky. Ten avatar je z filmu Sonja, kde to Rose náramně sluší. Už se těším, až bude v TV nebo v kině. Tak papik lovínci

Rose, paparazzi 3.října

4. října 2008 v 23:46 | Danny |  Akce Rose
Takže, Rose byla viděna 3. října, když se po večeři vracela domů a hned nám nabídla spousty překvapení - na Rosiných očích se objevily uplně legrační brejličky ( už tedy druhá obrejlená Charmedka) :) A hlavně - na rukou zase spatřen zásnubní prsten!!!! Ano, opět si můžete prohlédnout jak tento šperk, který Rose daroval její přítel ( teď už hlavně snoubenec) Robert Rodriguez, který se před nedávnem rozvedl. Takže infa o Rose je hafo - nebojte, připravím vám ještě special článek o novinkách okolo Rose:)


soutěžní symbol:
http://charmed.blog.cz