Únor 2009

Citový výlev.........

5. února 2009 v 11:16 | Danny
Čáu lidí....tak jsem se rozhodl, že vám něco musím říct. Víte, já a Charmedky- známe se od roku 2001, v roce 2004 jsem si založil první blog - už na Čarodějkovských blogách jsem tím pádem okolo 5 let. Musím říct, že za těcbh 5 let jsem už uplně bez nápadu a zájem o čarodějky je už spíe z povinnosti než z toho,aby mě to bawilo. Už mám jiné zájmy než se koukat na ČARODĚJKY. Proto bych rád tento blog trochu opustil...je mi líto, že přidávám jen já, protože je tu i Phoebees a Mishka ( ale ta má svůj vlastní blog). Chci se jen zeptat, jestli mi to nebudeter mít za zlé, když z blogu odejdu.......to je asi celé....mno..

Zase něco o mě :D:D:D

4. února 2009 v 8:57
Tak poslední dobou jsem lehce ( naprosto šíleně) propadl knížkám Twilight :D - jako film je taky boží, ale booksy :D:D:D:D to je moje :D:D:D táákže denně bloudím na stránkách o Stmívání :D:D:D Na jedný byl i odkaz nas docela dlouhej a moc zajímaveh test - komu jsi ze ságy Stmívání podobný - tak jsem si ho madei nul ::D:DDD na výsledek jsem čekal ták asi Jaspera, nebo něco prudérního jako Jamese :D:D:D:D a wona mi vyšla Bella :DD:D:D Ták vám jsem dávám výsledek, aby jste se o mé složité osobě taky něco dověděli :D


Bella Swan
You are Bella Swan, the apple of Edward's eye. You are very private, clumsy, sweet, and funny. You have a wonderful ability to accept people (or mythical creatures) for what they are. You have an amazing capacity to love, even though you can be too hard on yourself.
Překlad
Jste Bella Swan, jablko Edwardova oka. Ty jsi velice soukromnický, neohrabaný, sladký, a legrační. Máte nádhernou schopnost přijímat lidi (nebo mýtických bytostí) za to, čím jsou. Máte úžasnou schopnost milovat, i když můžete být příliš tvrdý na sebe.

Já myslím, že tohle úplně sedí - buďte rádi, že jste mě neviděli nikdy o těláku :D:D::D

Test si můžete udělat *TADY*


Trailer ke Stmívání s českým dabingem!

3. února 2009 v 9:43
Na dabingovém webu ( odkud máme ukázky Charmedek) dabing.czweb.org se chystá nový film - rozhodně hit letošního roku STMÍVÁNÍ neboli TWILIGHT. Příběh plný lásky, napětí a upírů ( které známe i z Charmedek).
Moc Vás prosím, jestli nepřihodíte na tento web - dabing.czweb.org komentář, jak se vám video ( konkrétně dabing líbí. Moc to pro mě znamená, já tam taky dabuju :D:D:D:D
Proto prosím přihoďte komenta SEM - a nadabovaný trailer dávám i sem.
Moc to pro mě znamená, dalo to moc práce, tak jestli budete tak moc hodní a přihodíte tam nějaký koment :(


Mno.táák si přečtěte článek etě jednou, ať víte, kam ty komenty psáát :D:D:D:D

Ukázka z dílu 1x01 - Všechno zlé je pro něco dobré

2. února 2009 v 12:08 | Danny/ poupravil Liam |  První série
První ukázka z dílu Všechno zlé je pro něco dobré. Přidávám dále music video z tohoto dílu + bezva písnička.
Popis:
Jedna čarodějka začne provádět rituál, někdo se jí ale vkrade do domu a zabijeji.
Piper se vrátí domů a povídá si s Prue, která drží starou spiritistickou tabulku, položí ji na stůl a odejdou, v tom se ukazovátko začne samo pohybovat.

Popis tohoto díluODKAZ
Dabing:
Prue Halliwell: Pavla Dolíhalová
Piper Halliwell: Danielle Krejčík
Phoebe Halliwell: Pavlína Soukupová
Music video

Rozbory epizod - rozcestník

2. února 2009 v 11:59 Ukázky z dílů

Rozbory epizod

- Celkový popis epizod
>>Druhá série
- Celkový popis epizod
>>Třetí série
- Celkový popis epizod
>>Čtvrtá série
- Celkový popis epizod
>>Pátá série
- Celkový popis epizod
>>Šestá série
- Celkový popis epizod
>>Sedmá série
- Celkový popis epizod
>>Osmá série
- Celkový popis epizod
ukázky převzaty z http://www.dabing.czweb.org