Srpen 2009

→ Vysvětlení a znovu trapná omluva ←

31. srpna 2009 v 19:02 | Liam |  Okolo blogu!!

→ Vysvětlení + Omluva ←

→ Tak prvně chcu vysvětlit, proč jsem dnes nic nepřidal:

  1. Zítra začíná škola, tak jsme šli dneska "trochu slavit" a zapít prázdniny.
  2. Jsem na notebooku a nemůžu jsem stahovat vůbec žádné obrázky atd. a ten článek, co jsem měl připravenej je skoro jenom z fotek ( ale stojí fakt za to, apsoň mylsím ).
  3. To mě sice moc neomlouvá, ale prostě jsem nestíhal tak po 3. se omlouvám, že pořád slibuju ty new články :-(

Tak se znovu omlouvám


→ Velká omluva ←

30. srpna 2009 v 14:20 | Liam |  Okolo blogu!!

→ Omlouvááám se ←

→ Tak prve bych se chtěl omluvit, že jsem nic nepřidal, ale nešel mi vubec počítač a neměl jsem přístup na net, tak že moc prominťe.

→ Ale dále, ikdyž k mému článku přibylo za dobu mé nepřítomnosti přes 60 komentů, všechy jsou ahoj obíhám, ahoj u mě je soutěž, ahoj u mě je bleskovka atd.

TAK TO TEDA NE !!!

→ Teď přidám nějaký článek ( asi zítra) a jestli se to bude opakovat tak s blogem definitivně končím ( mylsím to vážně) protože to mě fakt nebaví přidávat si články jen tak pro sebe. Tak že jsem zvědavej jak se ukážete. Tak zatím
( PLATÍ HLAVNĚ PRO SB )

→Jinak jšte jednou velká omluva


Asnaki→ K O N E C

27. srpna 2009 v 9:13 | ASNAKI
Ahoj, ano je to tak- KONČÍM!
Asi víte že už jsem jednou odešla, potom se zase vrátila, teˇale už končím napořád :( Ptáte se proč? Tak já Vámto tady napíšu, nebo alespoň část , tu nejdůležitější, která mě "dokopla" k tomu napsat sem článek- konec.

Od září nastupuju na gympl a vůbec nevím jak budu stíhat, můj blog, natož tento.Charmed mám moc ráda a možná si o nich třeba založím blog, ale na tomto blogu se vůbec nevyznám v rubrikách, k tomu všemu některé články jsou psané do špatných rubrik a je ve všem zamtek! Další věc je ta, že náš "tým" týmem vůbec není, aspoň tak to vidím já :( Další věc je ta- člově se tady píše s článekm a většina z Vás se nezmůže na víc, než napsatdo komentáře článek typu: Obíhám SB, Ahoj, zapoj se dou soutěže..... Toto jsou podle Vás komentáře? ........ No nic, jsem ráda že jsem tady byla, byla to zase pro mě další zkušenost z blogového světa ;)

Takže se mějte hezky, já přejku tomuto blogu aby se zase "vskřísil" ale myslím že Liam to zvládne ;)

Tak se mějte hezky a ahoj :)

PS: S blogařením nekončím, najdete mě teď na mém druhém blogu :) → TADY

→ Liam je zpáátky ←

16. srpna 2009 v 13:03 | Liam |  Okolo blogu!!

→ Liam je zpáátky ←

→ Ahoj lidi, promiňte, že až tak pozdě, ale vubec mi nejde net a nepujde ani přišti tyden asi .... teď ho mám provizorně na dva až tři dny tak že něco rozhodně přidám

Jinak pro SB => Doufám, že jste si mě nesmazali.... já za to fakt nemužu tak si mě kdo si mě smazal dejte pls z5 do seznamu SB... předem díky ;-)

→ Mám připraveno pár zajímavých článků a jeden fakt podle mě luxusní! Začnu na něm pracovat zítra ;-)