Duben 2010

9. série jako komiks

20. dubna 2010 v 21:07 | Liam |  Extra
Comics

9. série jako komiks

> Jistě již většina z vás četla či slyšela, že sestry Halliwellové s kouzlením hned tak neskončí. Bohužel je již nebudeme moci vidět na obrazovkách, ale jejich nové příběhy budeme mocti číst jako KOMIKS.

>Já vám dnes přináším video a několik fotek, jak by mohly sestry v komiksovém podání vypadat. ( Je to pouze alternativa)

>> VIDEO<<

>> Fotky <<
 

Alyssa a její trendy účes pro rok 2010

11. dubna 2010 v 15:42 | Liam |  Galerie Alyssy/Phoebe
wedding

Alyssa a její trendy účes pro rok 2010

> Alyssa se stala na jednom nejmenovaném serveru "modelem pro účes" roku 2010. ( No sami můžete posoudit že to Alyss mega sluší)

> V článku byla ještě jedna velmi zajímavá informace: " Alyssa je obdivovaná nejen pro svoji krásu a smysl pro módu, ale také pro svoje úžasné role"
> A mimochodem na internetu jsem četl že Alyssa Milano se řadí mezi nejkrášnější ŽENY SVĚTA!

>>A přesně tyto vlasy (myslím střih vlasů) se staly trendem na léto 2010<<
Alyss

Nové příběhy sester Halliwellových

8. dubna 2010 v 10:47 | Paige/MissSteamy |  Extra
Když skončilo natáčení osmé série Čarodějek, většina z nás si myslela že nové příběhy už nikdy neuvidí. Seriál, který se začal natáčet v roce 1990 byl ovšem tak úspěšný že se rozhodli vytvořit nové děje. Snad jen dodat že nové příběhy neuvidíme na televizních obrazovkách, ale bude se jednat o komix. Komix plánuje publikovat společnost Zenescope Entertainnment. Příběhy v komixech by měly být více propracovanější a dát nám více informací o sestrách Halliwellových.
Hall.