Co je noveho na blogu???

Let's make a deal!

18. ledna 2011 v 20:36 | Piper ♦
Dobře lidi, jsem zpět jak jste chtěli... Upřímně jsem se sem ani vrátit neplánovala, ale to je život :) Konec konců mě to tu docela baví a je to pro mě krásný odpočinek... Nicméně mám svá pravidla:
1) Nebudu obíhat affs 3 x týdně, budu ráda když to stihnu jednou - komu to vadí, ať si mě smaže a řekne mi to
2) NEJSEM ROBOT!
3) Omlouvám se za ten hroznej design, ale znáte to... :P Zkrátka není čas...
4) Budete chodit na můj osobní blog a číst si moje každodenní trable, pokud mě máte rádi i komentovat povídky :) Tak to je vše ;) Ten blog je tady: MALFOY-MANOR

Byla jsem naštvaná... a upracovaná ://

18. ledna 2011 v 20:28 | Piper ♦
Tak jo lidi, Benův blog jsem zrušila, protože na něco tak velkého nemám čas, energii ani sílu... Ale na vás jsem naštvaná! Vánoční soutěž mi poslal jediný šikovný a ochotný člověk, kterým je Charmed-ka.Pavla :)) Chci jí moc poděkovat za ten krátký čas co byla schopná obětovat, zatím co vy jste se na to doslova vybodli! Jako cenu tu pro ní mám 2 animace, diplom a blend + bude mít reklamu u mě v menu... TO JE FÉR!!
http://charmed.blog.cz
http://charmed.blog.cz
http://charmed.blog.cz
http://charmed.blog.cz
JEŠTĚ JEDNOU DÍK :)

Véseléé vánooční hody :)

24. prosince 2010 v 15:19 | Piper ♦
Poslední díleček kalendáře, Charmed jako Santa Clausky :) Jinak chci moc a moc poděkovat mým nejmilovanějším SBénkům za dárečky a vše co pro mě dělají, mám vás hrozně ráda ♥ A zároveň se omlouvám, že jediný dárek pro vás je hotový adventní kalendář:
http://charmed.blog.cz
MERRY CHRISTMAS!

Moje druhé stránky :)

23. prosince 2010 v 21:59 | Piper ♦
Je načase jít s pravdou ven :-) Moje malá aktivita má důvod a já se vám ho rozhodla říct... Založila jsem si nový HQ blog o Benu Barnesovi alias princi Kaspianovi, nemějte mi to za zlé, ale on je k sežrání ♥ Tady rozhodně nekončím, ale budu více tam ;) Užijte si krásné Vánoce a navštivte mě, dejte koment, moc mě tím potěšíte ♥

Velká vánoční soutěž pro každého

23. prosince 2010 v 12:05 | Piper ♦
Mysleli jste si, že jsem zapomněla, že jo? :)) Chvilku jsem si to taky myslela, ale kdepak. Mám pro vás řekla bych dost suprovou soutěž... Do pěti článků v archivu jsem ukryla následující malý symbol:
http://charmed.blog.cz
A vaším úkolem je všech pět najít :) Nebojte, není to těžké, protože moji předchůdci moc článků nepřidali a abych vám to trochu ulehčila, jsou ukryté pouze v letech 2007-2008.

řešení mi posílejte na email snegja@gmail.com do konce ledna s předmětem ŘEŠENÍ v následující formě:

*jméno
*adresa blogu
*adresy článků ve kterých jsou symboly

Odměna vás nemine ;) Krásné Vánoce!

Adventní kalendář - den 23

23. prosince 2010 v 12:00 | Piper ♦
Na předvánoční večer tu mám pro vás obrázek z Pipeřiny svatby :) Leo a Piper jsou krásný pár! Jinak co dneska děláte? Já musím loupat brambory na salát a taky budu balit dárky :// No... Nemusela jsem to nechávat všechno na poslední chvíli :D
http://charmed.blog.cz

Adventní kalendář - den 22

22. prosince 2010 v 12:00 | Piper ♦
Dneska je tu obrázek mořské panny Phoebe :) Ten díl byl podle mě legrační, nejdřív byla Phoebe značně znechucená a pak si to tak zamilovala, že do rozhovoru ve vaně žvatlala něco o záchraně ryb xD Jinak přeju všem ať si užijí začátek vánočních prázdnin :))
http://charmed.blog.cz

Adventní kalendář - den 21

21. prosince 2010 v 12:00 | Piper ♦
Pro tentokrát, protože už se blížíme k Vánocům jsem vybrala fotku plnou magické síly přátelství :) Shannen, Holly a Alyssa bývaly krásné kamarádky ♥ :)
http://charmed.blog.cz

Adventní kalendář - den 20

20. prosince 2010 v 17:34 | Piper ♦
Heh, zase jsem zapomněla :P No nic... V advenťáku je tentokrát krásná Phoebe :)
http://charmed.blog.cz

Adventní kalendář - den 19

19. prosince 2010 v 15:11 | Piper ♦
Omlouvám se, zase jsem ho zapomněla přednastavit :D Nicméně, dneska máme čtvrtou adventní neděli, což je naprosto super a já nevím jak vy, ale už se nemůžu dočkat Vánoc ♥ Úplně miluju ten pocit, když vcházím do obýváku a poklesne mi brada nad množstvím krásných dárků pod stromkem z nichž většina je pro mě :P Z noci ze včera na dnešek se mi zdálo, že jsem byla Rose (což byl úžasnej pocit), a proto okýnko v kalendáři pro adventní neděli patří jí ;)
http://charmed.blog.cz
 
 

Reklama