Co je noveho na blogu???

Adventní kalendář - den 18

18. prosince 2010 v 12:00 | Piper ♦
Pro dnešní zasněženou sobotu tu mám obrázek Melindy Warrenové, prapraprapra(bůhvíkolikrát)babička našich čarodějek :) Mám tuhle postavu ráda!
http://charmed.blog.cz

Piper ♦ - vše co potřebujete vědět :)

17. prosince 2010 v 14:40 | Piper ♦
http://charmed.blog.cz
Jméno: Anna Dvořáková
Narozena: 27. 01. 1996
Přezdívka: Piper ♦, Yung Ann, Šnégja
Bydliště: Liberec
Email: snegja@gmail.com
ICQ: 451381253
Facebook: Yung Ann (Anna Dvořáková)

Oblíbený film: The Karate Kid, The Last Song, Ďábel nosí pradu
Oblíbený herec/herečka: Jaden Smith, Brian Krause/Holly Marie Combs, Alyssa Milano
Co mě baví ve škole? Angličtina
Zájmy: Pilates

Můj miláček, kocour Bárny:
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Máte s tím problém?

17. prosince 2010 v 12:34 | Piper ♦
Teď jsem ale vážně naštvaná... Pachtila jsem se s dílama na youtube snad do půl druhý v noci a teď se kouknu na komenty a co nevidím! Že je to nepřehledný nebo co a měla jsem to přidávat postupně... Jasně, postupně! Myslím že je to takhle dobrý, je to postupně od první série a je to rychlé, takže brzo budu moct návštěvníkům nabídnout všech osm sérií, tak co je s tím za problém? :(( A ještě prej tenhle blog není můj... Jasně že jsem ho nezaložila já, ale vkládám do něj svůj čas tak mi to necpěte při každý příležitosti!! Uff, takhle jsem se už dlouho nenaštvala ://
http://charmed.blog.cz

Adventní kalendář - den 17

17. prosince 2010 v 12:00 | Piper ♦
Tentokrát je tu 17. den... Již za týden se ponoříme do magické nálady a večer se širokým úsměvem otevřeme své dárky. Možná i proto je v kalendáři magická fotka plná mateřské lásky. Piper s Wyattem, synem jejím a Lea :)) Je to kouzelné dítě, a to doslova ♥ JO A MIMOCHODEM, TOHLE JE PRVNÍ MĚSÍC ZA cca 4 ROKY, KDY JE V POČTU ČLÁNKŮ ZA MĚSÍC TROJCIFERNÉ ČÍSLO :P
http://charmed.blog.cz

Nový vánoční design :)

16. prosince 2010 v 15:12 | Piper ♦
imagebam.com

Jak jste si jistě všimli, je tu nastaven nový design. Jelikož Vánoce jsou už za týden a jeden den, rozhodla jsem se ho nastavit sama. Kikushkáááá ho vyrobila pár dní zpátky, ale od té doby se mi neozvala, tak jsem dodělala popisky a všechno potřebné a hoplá - tady ho máte :) Jste s ním a se mnou jako adminkou spokojení? ;)

Adventní kalendář - den 16

16. prosince 2010 v 12:00 | Piper ♦
Zdravím.. Jsme o další den blíž k Vánocům a pro tento den jsem v okénku našla obrázek Lea. Leo je má oblíbená postava, skvěle se s Piper doplňují :))
http://charmed.blog.cz

Adventní kalendář - den 15

15. prosince 2010 v 12:00 | Piper ♦
Zdravím všechny po ránu :)) Jak se máte? U mě nic moc, jsem nemocná a musím ležet a učit se (bože jak já to nesnáším!), ale i tak jsem nezapomněla otevřít další okénko kalendáře ;) Je v něm fotka Piper jako fůrie ve kterou se v jednom díle přeměnila. Ten díl byl zvláštní, nelíbilo se mi když napadla Lea, ani že nenáviděla Prue za její smrt. Ona nemohla za to, že umřela! Co si o tom myslíte vy? :)
http://charmed.blog.cz

Adventní kalendář - den 14

14. prosince 2010 v 12:00 | Piper ♦
Tak, je tu den čtrnáctý a s ním i další malé okénko našeho kalendáře. Tentokrát je v něm fotka Phoebe v latexovém kostýmu. Osobně přiznávám, že nevím z jakého je dílu, protože jsem teprve na začátku čtvrté série (je to už dávno co jsem viděla všech osm) ://
http://charmed.blog.cz

Adventní kalendář - den 13

13. prosince 2010 v 20:20 | Piper ♦
Omlouvám se, že jsem kalendář zapomněla přednastavit a taky, že tu nic nepřibylo... Moje mladší ségra měla vystoupení a ještě předtím jsem měla školu do čtvrt na pět.. Hned sem něco přidám, v okýnku na kalendáři je dneska malá Piper :))
http://charmed.blog.cz

Adventní kalendář - den 12

12. prosince 2010 v 12:00 | Piper ♦
Zdravím :) Máme tu další okénko kalendáře tentokrát je v něm obrázek původních sester Halliwellových. Omlouvám se, myslím že dneska na blogu moc nebudu - učení :(. Ale chci vám říct, že už mám domluvený nádherný vánoční design a dneska by se tu měl objevit! ;) Nezapomeňte, je třetí adventní neděle... Magický čas se blíží :)))
http://charmed.blog.cz

 
 

Reklama