Co je noveho na blogu???

Adventní kalendář - den 11

11. prosince 2010 v 23:35 | Piper ♦
Jsem tu teprve krátce, takže jsem neměla tu možnost zavést adventní kalendář už od jedničky, nicméně teď začínám, na jedenáctce :) Adventní kalendář bude vždy přednastaven na 12:00 s novým okýnkem ve kterém bude jakákoliv fotka týkající se Čarodějek. Užijte si ho! :)
http://charmed.blog.cz

Kdo chce být i nadále SB?

9. prosince 2010 v 22:13 | Piper
http://charmed.blog.cz
Všechna SB zapsaná v seznamu jsem oběhla a pokud mají stále zájem být spřáteleni s tímto blogem ať mi do komentářů napíší:

*svoji přezdívku*
*jak se k tomuto blogu dostali*

Děkuji :)

Nová adminka :))

9. prosince 2010 v 19:52 | Piper
Zdravím všechny návštěvníky, kteří se zajímají o Charmed :-) Jmenuju se Anna a seriál Čarodějky mě baví už od dětství. A víte co je zvláštní? :)) Mám dvě sestry! Jednu mladší a jednu starší. Sama jsem prostřední, proto ta přezdívka - Piper. Myslím, že jsem tenhle blog objevila osudem... Objížděla jsem různé adresy blogů o Charmed a přemýšlela jsem, jaká adresa by byla nejlepší, tak jsem zadala jednoduše charmed.blog.cz. A co nevidím?! Hned první článek je výběrové řízení !! Neváhala jsem ani na vteřinu, a tak jsem tu. Věřím, že vrátím tomuhle blogu šťávu ;)
http://charmed.blog.cz

+ BONUSEK :) video o Charmed, pěkně sestříhané s mojí oblíbenou písničkou

>> New design od Ka_Trina <<

17. června 2010 v 18:03 | Liam
david

New design

>> Jak si můžete všimnout, máme new design. Podle mě se opravdu povedl =)
>> A taky za něj moc děkuju Ka_Trinadess
A jak se líbí vám? Hmm?

Nový design - by Danny

7. října 2009 v 17:13 | Danny
Tak jsem vám udělal design :) vzhledem k tomu, že na blogu nepadla ani zmínka o svatbě Alyssy, tak je to takové ohlédnutí za svatbou - fotky ze svatby přidám :)
Je dělaný do krémově-zelené, tedy s Al a jejím manželem :) fotky byly velmi nekvalitní, proto tento design považuji trochu za zázrak - jinak se o víkendu chystím předělat menu a přidat pár novinek :)
A co design, líbí se vám?

Nová spoluautorka

22. března 2009 v 19:52 | Asnaki

Ahojky, dneska mi Danny navrhl, že bych tady mohla být spoluautorkou.Tak jsem přijala (kdo by taky nepřijal=)).Takže se vám jakoby "hlásím". Budu se snažit sem dávat různé informace, fotky, možná i něco extra, uvidíme:).

Jinak něco na úvod o mně:

Je mi 13, jmenuju se Irča a mám (jak jinak) ráda seriál čarodějky.V podstatě jsem viděla jenom poslední série. Teď když Prima začala vysílat vše od začátku, tak se mi všechno rozjasnilo a už jsem všechno tak nějak pochopila :). Ze sester mám nejraději Prue a z mužských postav Andyho.


Tak to je asi tak pro začátek, dneska sem toho asi moc nepřidám, ale pokusím se zítra.Takže ještě jednou ahoj :)

Nový spoluautor - Liam

14. března 2009 v 19:52 | Liam
david

Nový spoluautor - Liam


→ Ahojte, tak ja už říkal Danny, já se budu snažit přidávat články a Danny se postará o design (protože na to sem fakt levej :-)
Pár připomínek :
  • Sem kluk
  • Bohužel mám školu a musím se učit, tak ode mě pls neočekávejte 3 články denně.
  • Blog jsem už aspoň 2 x roky neměl, tak že se učím se vším novým co tady přibylo.
  • A cokoliv se vám nebude ode mě líbit, dejte vědět na e-mail ( pospak.d@seznam.cz) a  nebo jak jinak do komentů.

→ To je asi tak všechno, tak doufám že se mnou budete spokojení :-)

Design: 2 years we are witches

14. března 2009 v 17:18 | Danny
Nový design je s Old P3 - od pondělka nám začíná 2. série Čarodějek, tak je dělaný z prom 2. série. Já tak moc času nemám - mám svůj druhý blog ( TADY ) tak tady budu dělat jen designy a grafiku - články bude přidávat Liam, takže ho tu vítám :)
K designu: je poměrně jednoduchý, modro-bělo-černý. Dominantou je teda vystřižená trojice - dole s nápisem a vzadu jsou nějaké brushe a ták :D

New lay a new menu :)

25. ledna 2009 v 21:37 | Danny
Takže určitě jste si všimli uplně nového kabátu blogu a taky new menu - je lehce jiné, než předtím :)
Lay je s Rose McGowan, fotky jsou z uplně božího shootu, kterej miluju, ale nikdy jsem z něj netvořil. Je takový zimojarní - logo je jarní, ale zbytek by měl býti zimním. Je jednoduchý, ale mě se tedy docela i líbí :) Jelikož Rose teď docela zanedbávám, tak se jí tímto layem omlouvám :(
Menu se dělí na sekce ( Herečky, Seriál, Zábava, Blog, Naše Tvorba), k tomu je tu new rubrika Ukázky z dílů, kterou ještě budu publikovat :) Takže enjoykujte, píšte komenty a táák mno, vy už to znáte :D

Merry Christmas...

24. prosince 2008 v 17:04 | Phoebees
Ahoj,jenom bych vám chtěla popřát št´astné a veselé Vánoce....vím,že jsem se dlouho neozvala,a může za to ta moje nálada,která přetrvává už 3 měsíce,proboha....Jinak mám dost fofr.Všichni v naší rodině jsou nemocní a já musím uklízet.prostě všechno :D.No hrůza.Ale nebudu vést pesimistické řečičky.A užijte si ty Vánoce.

 
 

Reklama