Co je noveho na blogu???

New design: HATE black&white

13. září 2008 v 11:28 | Danny

Takže na požádání - je tu new lay - tentokráte je trochu ( HODNĚ) cRaZy a divokej - já se chci hlavně omluvit, že vůbec nepřidáváme - ale newím, kde je Phoebees konec a já mám ještě druhý blog - Shannendoherty , takže - doufám, že to vylepšíme :) Jinak - lay je tvořenej v PS ..je teda hodně barevnej..takovej blbej :D

Nový design?

15. srpna 2008 v 15:22 | Danny
Ahojda - tak já přidávám , jak divej...ale už se mi tu nějak okoukal design - nemám ho změnit? :D já se teď učím pár new graphickejch věcí...takže.... ale napadlo mě , jestli ho chcete vy.... zahlasujte určo v anketě, jestli jo a s kým :) Anketu vyhlásím v neděli, ju? :D Tak anketujte a užívejte new článků :)

New spoluautor

7. srpna 2008 v 18:06 | Danny
Tak ahojky! Já jsem new spoluautor tohoto blogu :D Tak..co o sobě říci... nejoblíběnější charmedky jsou Phoebe a Piper, je mi 14 let ... rád dělám GRAPHIC..... a doufám, že si tu na mě zvyknete... mno.. budu se snažit přidávat aspoň článeček denně bo dva...bo tři :D bo tak :D:D Ještě chci poděkovat Míše a Phoebees, že mě vzali mezi sebe na blog... a teď budeme tvořit tu pravou magickou tojku! :D Takže báájko :D

New design s Alyssou(od Dannyho)

7. srpna 2008 v 12:06 | Phoebees
Tak po dlouhé době je tu nový design.A je od Dannyho. Pattern okrajů je převzat z ch-l, autorkou je Phoebinka. Danny tu pracovat jako spoluautor pro informaci....A ten design je úžašnej...Co na něj říkáte?

Dovolená...

1. srpna 2008 v 9:56 | Phoebees
Ahojky,takže nejprve se chci omluvit,že tu zase dost dlouho nic nebylo.Důvodem byla dovolená v Chorvatsku,kterou jsem nestihla oznámit,ptž to bylo náhle...Zmíněné Španělsko nastane kolem 13.srpna takže zase v tu dobu čekejte neaktualizaci....V každém případě se dneska snažím splnit většinu zakázek i,když poslední dobou grafickou náladu opravdu nemám.

16.4.2008

16. dubna 2008 v 13:57 | Paige
Ahojky! Tak dneska přidávám asi svůj první řetězák na tomto blogu. Převzato s http://alyssa-phoebe.blog.cz . Je takový ovocný. A jak se máte? Já moc dobře ne. V pátek kámošky udělají jakože společnou oslavu protože mají všechny narozky. Dvě v dubnu a jedna v květnu. Problémem je, že pro ně ještě nemám dárky tak jsem si říkala, jo dneska je půjdu koupit. Ale venku je hnusně a jedna kámoška tvrdila, že mi napsala že nemůže druhá neodepisuje. No fakt kámošky za všechny prachy. K tomu ještě zítra píšeme z matiky čtvrtletní písemku, pak ještě dopisuju písemku rozvněž z matiky, pak ještě z Fyziky. První hodinu hned píšeme ze Zeměpisu a ještě si musím vypracovat nové otázky. V literatuře doufám, že nic, ale pak v Chemii píšeme z 1.2. 13.14. periodické skupiny a ještě se naučit koncovky. No fakt super. Asi to dopadne tak, že půjdu sama. Co říkáte na nový design blog.cz? Ten starý se mi líbil více. Tak já se loučím.
1)Vyber si,co máš radši:→Mango/Papája?
o8- Mango. Papáju jsem měla před dvěmi dny a FUJ.
→Ananas/Mandarinka?
o8-Mandarinka, ale ananas v kompotech.
→Broskev/Meruňka?
o8- Obě

Nový Design: Butterfly

13. dubna 2008 v 11:08 | Paige
Ahojky! Tak včera jsem nemohla spát a začala jsem se patlat s logem. A asi nějakým zázrakem mi z toho vyšlo toto. Mi se osobně ten design líbí a musím moc a moc poděkovat Honey, protože díky jejího návodu jsem se naurčila jak udělat přesnou čáru. Předchozí design tu byl chvíli tak nevylučuji, že by se tady mohl ještě jednou objevit( třeba s jiným logem) tak se mějte a celý den se smějte. Přidávám pár informací o designu.

Co víc říct?

10. dubna 2008 v 14:21 | Paige
Ahojky. Když jsem začala psát bylo 14:14. No asi jste si všimli, že ode mě už tady toho v poslední době nic nového není, ale má to svůj důvod. Omlouvám se, ale je toho na mě se školou fakt moc. Pořád nějaké práce na týden, 60 otázek na vypracování do Zeměpisu a různě. Stíhám to tak tak a na další věci nemám čas. V neděli 13. budu mít narozky tak to se těším i když si to ještě vůbec, ale vůbec neuvědomuju. Přála jsem si nové kolečkové brusle a snad se mi to přání splní. S kámošema si jedeme sedou v pátek pokud to všechno klapne a v sobotu pak s nej kámoškou. Před tím jsem přidávala aspoň o víkendech, ale teď nestíhám ani to. Snad se to postupem času zase srovná, ale teď prosím o to, aby jste měli strpení s tímto blogem. Jinak dívali jste se na seriál OC? Já jo a fakt se mi střašně moc líbil, ale neviděla jsem poslední díl, což mě DOOOOST mrzí. No nic tak se měj te úplně nejlépe jak jen to jde! Jinak o víkendu jsem trošku předělala galerii Rose- je tam více obrázků, informácí a plus malý blendíček. Tak pokud chcete se mrkněte. Tak papiško.

Veselé Velikonoce

24. března 2008 v 16:08 | Paige
Ahojky! Jaké byly vaše velikonoce? Doufám, že moc a moc fajn. A jaké byly ty moje? No naštěstí nikomu neotvíráme, ale i tak u nás někdo co pět minut zvonil. Začalo to už kolem šesti a to jsem si přála tento den zaspat. Všichni z toho byli na nervy, ale co se dalo dělat. Stejně jsme šmigrustu neunikly. Ale fakt musím taťku pochválit protože to bylo úplně v pohodě a tak dostal velkého čokoládového zajíčka. Zítra už je, ale škola a mě se vůbec nechce . Hlavně proto, že si máme vybrat druhý jazyk a já pořád váhám. Ale nejspíše půjdu do němčiny. Všem přeji, aby si těch zbývajících pár hodin užili víc než skvěle. Já půjdu ještě něco přidat, ale i tak ahojííík
PS: tady takové malé přáníčko

Nový design Rose McGowan as dolls

19. března 2008 v 17:32 | Paige
Tak konečně Vám může říct velké AHOOOJ! Nejdříve jsem Vám chtěla napsat už ráno proč jsem deset dnů nepřidávala, ale nechala jsem si to na později. A tak teď už konečně píšu ten důvod. Nevím proč, ale nešlo se připojit. Jednou, dvakrát se mi to podařilo, ale připojení vydrželo maximálně pár minutek. Teď jsem tady s novým designem, který má název Rose McGowan jako panenka. Vím, že jste odhlasovali, že chcete design se Shanny a fakt jsem ho zkoušela udělat, ale nešlo mi to. Ale nebojte někdy nějaký určitě vyrobím.Logo je ze dvou photoshootů. Nejdříve jsem si říkala, že předchozí design tady byl celkem krátce, ale když jsem se dívala byl by to za tři dny měsíc. Od zítřka jsou velikonoční prázdniny tak se nebojte, že bych nic nepřidala. Teď dělám změny v galerii s Rose, pak napíšu jaké. A zítra možná další epizody! A teď už jenom pár informací o designu.
 
 

Reklama