Co je noveho na blogu???

Nový design Kiss Me

4. ledna 2008 v 17:22 | Paige
Ahojky! Tak se hlasím s novým designem. Musím říct, že jsem měla asi 5 různých designů , ale nakonec jsem ještě vykouzlila tento. Doufám, že se vám líbí, protože musím říct, že jsem s nim spokojená. Název nese Kiss me a je s Rose McGowan a jejich foteček z akcičky s názvem I Heart Huckabees. Na našem blogu by měl vydržet tak asi měsíc. Nebo podle oblíbenosti. Prosím písněte komentíky a vyjádřete se k designu. Paige
Náhled designu:

Co chystám?

4. prosince 2007 v 14:59 | Paige
Zdravím. Tak tento článek by se spíše hodil na Nový Rok, ale já ho přece napíšu už teď. Přemýšlela jsem a rozhodla se, že budu postupně Vám více zpřístupnit tento blog. Aby jste se více orientovali. Budou změny. Čeho se budou týkat vám prozradím už teď.Tak kategorie herců budou rozděleny ještě na Informace a Galerii, kde najdete podrubriky s roky. Dále se budu snažit o lepší kvalitu obrázků a více informací. Určitě nezapomenu na rubriky vaše přání, dke budete psát co by se vám tady líbilo více. Pak taky změny pro autory, ale to spíše v Galerii. No já na nějakou lepší výhodu ještě určitě příjdu. Čarodějky už běží a tak si je rozhodně nenechte ujít. Papik :-*)

Nový měsíc

1. prosince 2007 v 20:04 | Paige
Táák dneska je už Prosinec. Už jen 24 dní do Vánoc. Omlouvám se, že jsem dneska nic nepřidala ale jsem nemocná. Mamka zrovna telefonuje tak jsem se tady potají vplížila. Jsem moc ráda, že se vám líbí design, jinak název je Merry Christmas with Charmed. Zítra m,á muj pejsek 11 let. Už se nemůžu dočkat až mu dám ten dáreček. Tak papik a užijte si dnešek.

Jsem zpět

17. listopadu 2007 v 22:49
Jo jo, už to tak bude. Vracím se zpět na charmed.blog.cz. Když je Nova začala opět vysílat začaly mě opět bavit! A nemůžu se dočkat sedmé a osmé série. Tento blog vedli autoři skvěle, a moc jim děkuju. Vracím se opět pod přezdívkou Paige. Rozjely se opět i nějaké rubriky, kter nefungovaly, jako například Zeptej se Phoebe, Epizody-které bude postupně doplňovat a Životní příběh Phoebe. Tak doufám, že se vám tento blog, bude i se mnou líbit. Magie je tam kde jsme my tak ať žije seriál CHARMED!

New design(Glamorous star)

4. listopadu 2007 v 13:02 | Phoebees(HD)
Tááák a už zase.Zase je tu novej design.Je s Alyssou Milano....Původně jsem chtěla udělat jen blend s těma nádhernýma fotkama,ale pak z toho vzniklo tohle a já jsem si řekla,že by z toho mohl být docela pěknej design.Teda to zahlávko musím se pochvalit :D.Myslím si,že se mi to docela povedlo páč se mi docela líbí.Chtěla jsem aby to bylo v normálních barvách,ale pak jsem si hrála.Trochu přehnala tak to už nedalo dát zpět tak jsem musela pokračovat.A tohle je výsledek.Prostě jako vždycky v PF.Nikdy mě nezklame :) ...Taky se mi líbí mnohem víc než ten zelený(taky s Alyssou).No,počítala jsem,že bude se Shannen,ale s jejíma fotkama se mi nedaří udělat něco pořádného....Nj,tak komentujte.
Featuring:Alyssa Milano
Colours:Brown,black
Author:Phoebees(HD)
Font:Violation
Brushes: www.anythingmadley.net (imagepack)
Preview:

New design...

20. října 2007 v 13:18 | Phoebees(HD)
Ahojky!!!!Tak po dlouhé době se zas vracím.Důvod proč dlouhé době???Mno...nestíhám,nestačím....Tak jsem to chtěla napravit akonečně udělala new design.Popravdě se mki ten s Holly líbil víc.Tenhle byl skoro narychlo a naví ořezávání ve photofiltre ení zas taková hračka.Je s Alysskou...Zvolila jsem trochu jinou techniku.Taky jsem ho vyměnila,protože ten s Holly jsem měla a podle mě i vy dost okoukaný.Tak je tu prostě nový.Teda,ještě nevím jak dlouho tu vydrží,ale aspoň konečn změna.
Featuring:Alyssa Milano
Made in:Program PhotoFiltre
By:Phoebees(HD)
Brushes: www.dumago.nl
Textures: www.google.com
Photos: www.charmed.hu
Nejlépe doporučovaný prohlížeč je Internet Explorer
Opinion:
A na památku tady je minulej:

Blog funguje!

8. října 2007 v 16:53 | Phoebees(HD)
No teda konečně :)!!!! www.blog.cz konečně funguje,ale mě se nějak zpomaluje :)....Ale nic.Jdu přidat ještě pár článků pokud neusnu(ne,sranda)...Jinak thanx za všechny návštěvy.Takový poděkovací blendík!!!!
Snad se líbí.Tu texturku jsem našla na googlu!!!Ale,že je hezká?

Blog doesn't faciliate me to add something!

7. října 2007 v 16:57 | Phoebees(HD)
Hmm....takže....zase mi už nejdou přidávat obrázky!!!!Už mě to začíná,ale fakticky hodně štvát!!!!!Nudila jsem se no....tak jsem se vyfotila webcamerou,ale nic moc...Mám ji hroznou tak to vypadá hrozně blbě.Taky sem dávám colorku s Alyssou,kterou posílám Nice(www.loveincharmed.blog.cz) do soutěže...Ale pochybuju,že to můžu vyhrát heh.

Co se to jako děje?

6. října 2007 v 12:23 | Phoebees(HD)
Ahojky,tak lidičky...Faticky nechápu co se děje s naši doménou...Tak jako včera když jsem přidávala ty dva články nemohla jsem je seřadit do rubrik.A dneska mi to sice jde,ale pokaždé když se pokusím něco přidat tak se tam zobrazí nějaké podmínky,založení,kvalita hesla apod....

2 roky s charmed blogem!!!!

24. září 2007 v 18:42 | Phoebees(HD)
Dneska když jsem si projížděla po tomhle blogu.Takzvaným www.charmed.blog.cz musela jsem si přečíst nádherný článek a to článek,který napsala Mishka/Paige ,,Vše jednou začíná"Musím říct,že tenhle blog vlastně znám od založení.Nebo přesněji několik dnů po založení....Mishka/Paige se tentokrát jmenovala ještě Prue.Ano,to si ještě pamatuju.A najednou vidím datum...Ano,je to datum založení tohoto blogu čímž je 22.9.2005!!!!Vidíte dobře to datum???A pak mi to došlo.Přesně před dvěma dny 22.9.2007 jelikož dnes je 24.Co mi došlo?Tento blog přesně před dvěma dny oslavil své druhé narozeniny.Tento článek jsem musela napsat.Tento blog totiž zbožňuju a to už od chvíle kdy tu Paige(Prue) pracovala ještě s pár holkama o,kterých bohužel skoro nic nevím....Začala jsem tu chodit a později když Paige založila rubriku Spřátelené strránky musela jsem se spřátelit s mým prvním nezkušeným webem a to trapným www.phoebebuffy.estranky.cz ,který ted',ale už neaktualizuju.Chodila jsem tu častěji a častěji a sledovala změny na blogu...Potom jsem s mojí nejlepší kamarádkou společně založili webík,který ještě není ani doted' hotový,protože kamarádka nemá doma přístup na internet takže...Chodila jsem tu teda jen zřídka.Po nějaké době jsem si všimla,že tu spolupracují Alysska a Martin....Později samozřejmě Marii...Přemýšlela jsem a řekla jsem si,že mě charmed bude ještě pěkně hodně dlouho bavit.Protože jsem,ale už nechtěla aktualizovat PhoebeBuffy a vlastnila jsem ještě www.hd-layouts.ic.cz tedy dnes www.fragrant-flower.own.cz .kterou jsem dala nakonec jako osobní stránku.Charmed mě,ale začalo bavit.A navíc...fotky mám spíše s charmed takže dělám s nimi hodně grafiky.Jednou tu jen tak přicházím a vidím,že je tu hiatus a Paige/Mishka hledala nějakou novou autorka či autora.To byla moje šance.Přihlásila jsem se a bylo to.Ted',ale bohužel nemám moc času kvůli škole.Přesněji 1st International school of Ostrava-soukromé gymnázium s.r.o a máme tam příšernej rozvrh.A to mi bude teprve třináct v listopadu...Snažím se,ale ještě několik článků aspoň dvakrát týdně přidat,protože jak už jsem psala tento blog zbožňuju....Tím končím s tímto článkem.A ještě jednou...blahopřeji www.charmed.blog.cz k druhým narozeninám!!!!!
 
 

Reklama